Aktualności

09.05.2019

Drodzy Państwo,
wczoraj rozesłaliśmy maile z formularzem potwierdzenia przybycia.
Dostajemy maile od osób, którym bardzo zależy na udziale, ale nie możemy im nic zaoferować nic poza ryzykownym „wstępem wolnym”, bo sala dosłownie pęka w szwach.
 
Dlatego ze względu na innych uczestników prosimy o w miarę szybkie dokonanie decyzji, na razie tylko 1/4 osób udzieliła nam odpowiedzi.
 
Prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub Inne, a także zorientowanie się czy podaliście Państwo poprawne e-maile przy pierwotnej rejestracji (jeśli tak, to od razu po dokonaniu zapisu na podany mail powinna była przyjść kopia wysłanych do nas danych).
 
Przypominamy, że osoby które nie zadbały o potwierdzenie swojego przybycia przed konferencją, stracą swoje miejsce gwarantowane i pakiet uczestnika, ale wciąż będą mogły przyjść jako wolny słuchacz.

2018

UWAGA!
Ze względu na duże zainteresowanie zmieniamy miejsce wydarzenia na nasz macierzysty Wydział Nauk Społecznych, gdzie na uczestników będzie czekać Sala A, w budynku E, wyposażona w 260 miejsc siedzących. Adres: Szamarzewskiego 89, Poznań.

 

Banerek 2018_22. PTKNiP

  1. Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej 2018

W dniach 23-25 marca 2018 roku zapraszamy na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich na 22. Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej. To znane od ponad 20 lat wyjątkowe wydarzenie promujące publikacje naukowe i popularnonaukowe. Atrakcyjna oferta wydawnictw akademickich, naukowych i popularnonaukowych corocznie zostaje wzbogacona o inspirujące spotkania autorskie, panele dyskusyjne i prelekcje, warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz wystawy. Również w tym roku Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu we współpracy z Wydziałami i studentami UAM przygotowuje wiele interesujących wydarzeń targowych w tych dniach.

W programie m.in.:

– Konferencja Nowe Media – Nowa przestrzeń komunikacji z uczniem

udział wezmą: prof. W. Otto, prof. H. Zgółkowa, prof. Z. Melosik, prof. K. Kuszak, dr hab. N. Walter, dr A. Iwanicka, dr K. Słupska, dr M. Traczyk, dr P. Drozdowicz, dr M. Klichowski

– Spotkanie z udziałem Małgorzaty Szczodrowskiej z Federation of European Publishers nt. Unia Europejska a prawo autorskie – przegląd prac legislacyjnych

–  Wernisaż wystawy malarstwa Piotra P. Drozdowicza – Melancholia. Projekt fresku na elewacji Muzeum Narodowego w Poznaniu

–  Prezentacja Obwoźnej Czytelni Komiksów Biblioteki Uniwersyteckiej

– Warsztaty dla dzieci i młodzieży:

  • Chińska sztuka kaligrafii (wykładowcy Instytutu Konfucjusza)
  • Warsztaty artystyczne „Świąteczne wyplatanki, wiosenne wianki” (pracownicy Ogrodu Botanicznego UAM)
  • Podróż do świata zmysłów (studenci Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM)
  • Wspólne czytanie – wycieczka w świat literatury (studenci Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM)
  • Joga z książką (pracownicy Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu)

Targi po raz drugi odbędą się na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wydawcom stwarza to nowe możliwości nie tylko wystawiennicze, ale przede wszystkim szansę dotarcia ze swoją ofertą do ogromnej publiczności targowej. W tym samym czasie odbędą się również: PEGAZIK – Poznańskie Targi Książki, największe w kraju wydarzenie z tak dużą ofertą kierowaną do młodych czytelników, Targi Edukacyjne oraz Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC.

W ubiegłym roku liczba odwiedzających  wszystkie wydarzenia przekroczyła 30 000 osób.

Wstęp wolny.

 

22. PTKNiPplakat 2018

 

2017

Kino psychologiczne – vol. 2

Zapraszamy na kolejną odsłonę Kina Psychologicznego w Kinie Pałacowym. 27 kwietnia, w ramach cyklu Ciało i jedzenie, odbędzie się projekcja filmu „Grubasy” oraz poseansowa dyskusja na temat psychologicznych aspektów nadwagi i otyłości. Rozmowę poprowadzą: Anna Rominiak, Agata Juruć oraz Agnieszka Falborska, z Wielkopolskiego Centrum Zaburzeń Jedzenia.

„Moja chuda siostra” w Kinie Pałacowym

Szanowni Państwo! Już w najbliższy czwartek, 30 marca, w Kinie Pałacowym, odbędzie się pokaz filmu „Moja chuda siostra”, któremu towarzyszyć będzie dyskusja poświęcona tematyce zaburzeń odżywiania. Rozmowę poprowadzi Anna Rominiak i Dorota Mroczkowska z Wielkopolskiego Centrum Zaburzeń Jedzenia. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie wydarzenia na Facebooku.

21. POZNAŃSKIE TARGI KSIĄŻKI NAUKOWEJ I POPULARNONAUKOWEJ

Wydawnictwo Naukowe UAM, które objęło patronatem tegoroczną edycję konferencji „Rozmiar w Umyśle”, zaprasza na 21. Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej w dn. 24-26 marca 2017.

targi wyd uam

Reklamy